Jakie są dostępne Karty Lunchowe na Polskim rynku

W Polsce istnieje kilka popularnych kart Lunchowe, które są oferowane jako benefit do wynagrodzenia. Oto kilka przykładów:

  1. Karta Lunchowa Sodexo: Karta lunchowa Sodexo to popularny rodzaj karty przedpłaconej, która jest akceptowana w restauracjach, fast foodach, kawiarniach, stołówkach, piekarniach i innych miejscach gastronomicznych. Działa na zasadzie przedpłaconej karty, która umożliwia użytkownikowi dokonywanie płatności za posiłki. Umożliwia płatności za posiłki we wszystkich punktach gastronomicznych akceptujących płatności kartami Mastercard, w Polsce i za granicą.
  2. Karta Lunchowa Edenred jest akceptowana w restauracjach, kawiarniach, sklepach spożywczych i innych miejscach, gdzie można zrealizować płatności za posiłki.
  3. Benefitlunch: Program BenefitLunch to rozwiązanie żywieniowe abonamentowwym, skierowane do firm zatrudniających min. 10 pracowników. Karta ta jest akceptowana tylko w miejscach współpracująych z Benefit Systems.
  4. Karta Up Lunch Pass: Karta Up Lunch Pass jest innym popularnym wyborem jako benefit do wynagrodzenia. Może być używana do płatności za posiłki w szerokiej gamie restauracji, kawiarni i innych punktów gastronomicznych.

Warto pamiętać, że konkretne karty Lunchowe jako benefit do wynagrodzenia mogą różnić się w zależności od polityki firmy i umowy z dostawcami i akceptantami tych kart. Pracodawca może wybierać spośród różnych dostawców, dostosowując ofertę do potrzeb i preferencji swoich pracowników. Przed skorzystaniem z kart Lunchowych, zawsze warto skonsultować się z działem HR lub odpowiednimi źródłami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji.

Leave a Reply